Jak zrobić zdjęcie w Messengerze

Wcześniej Facebook Messenger miał tylko jedną funkcję aparatu – zrób zdjęcie. Jednak Facebook niedawno uruchomił nową funkcję aparatu, która obejmuje efekty artystyczne i wideo. Teraz możesz ozdobić swoje zdjęcia naklejkami, a nawet stworzyć maski 3D, aby dodać trochę zabawy do swoich zdjęć z Messengera – informacja ta jest efektem badania ekspertów serwisu aleja-pieknosci.pl.

Nowy aparat nie jest ograniczony do przedniej kamery – można również uzyskać dostęp do niego za pośrednictwem wbudowanej funkcji czatu wideo aplikacji Messenger. Pozwala ona na nagrywanie filmów o długości do 15 sekund. Możesz zapisać te filmy w rolce aparatu lub wysłać je jako część wiadomości wideo do znajomych. Możesz również użyć kamery do nagrywania czatów wideo, aby podzielić się nimi ze znajomymi.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji nowego aparatu jest możliwość dodawania efektów do zdjęcia. Aplikacja ma setki naklejek, kształtów i innych efektów do wyboru. Istnieją również maski 3D, aby zastosować filtry do swoich obiektów w kadrze. Nie są to jednak przeciętne filtry – to efekty specjalne w czasie rzeczywistym.

Facebook niedawno dodał również hub efektów do aplikacji Messenger. Ta funkcja ma mnóstwo naklejek, kształtów i innych efektów, aby Twoje zdjęcia wyglądały bardziej zabawnie. Efekty są również przydatne dla doodles i wiadomości tekstowych, zbyt. Możesz nawet dodać uśmiechniętą buźkę do swojej wiadomości tekstowej.

Jeśli jesteś fanem Snapchata, ucieszy Cię wiadomość, że nowy aparat Facebooka zawiera podobną funkcję. Podobnie jak aparat Snapchata, nowy aparat Facebooka również oferuje naklejki i soczewki, aby Twoje zdjęcia wyglądały ciekawiej. Możesz również dodać filtry do swoich zdjęć, też. Należą do nich zabawne efekty świetlne, oraz zmiany kolorów. Możesz nawet dodać soczewki do twarzy, aby Twoje zdjęcia wyglądały jak prawdziwa osoba.

Nowa aplikacja Facebook Messenger ma również wiele innych funkcji. Możesz również edytować i zapisywać swoje zdjęcia. Możesz wybrać zapisywanie zdjęć w aplikacji Messenger lub udostępnianie ich na Facebooku. Gdy zapiszesz zdjęcie w aplikacji, zostanie ono zapisane w Twojej bibliotece zdjęć i będzie można je oglądać w wątku wiadomości.

Nowa aplikacja Facebook Messenger przeprojektowała swoje okno czatu, poświęcając część miejsca na opcje multimedialne. Jednak nowe funkcje nadal mają swoją cenę: małe okno. Nowy projekt jest jednak dobrym rozwiązaniem na te czasy, kiedy po prostu chcesz się ochłodzić. Kiedy się nudzisz, aplikacja Messenger może być dobrą alternatywą dla SMS-ów.

Nowa aplikacja Facebook Messenger ma również małą funkcję, która sprawia, że aplikacja wyróżnia się z tłumu. Nazywa się ona emoji. Jest to mała ikonka, która na ekranie wygląda jak “Aa”. Emoji jest trochę “inteligentny” – możesz dodać etykiety tekstowe, naklejki, a nawet artystyczną wersję swojej wiadomości tekstowej. Może jednak nie być dla wszystkich.

Kolejną funkcją, która wyróżnia się w nowej aplikacji Facebook Messenger jest możliwość zapisywania filmów w rolce aparatu. Jeśli planujesz udostępniać filmy na Facebooku, upewnij się, że najpierw zrobisz sobie wysokiej jakości zdjęcie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *